Plan treningowy przygotowujący do biegu na 10 km (8 tygodni)

z Brak komentarzy

UPDATE: PONIŻEJ JEST JUŻ DOSTĘPNY TRENING NA 8 TYGODNI.

Cieszę się, że zdecydowałaś się razem z nami przygotować do biegu na 10 km. Plan jest taki byśmy wystartowały większą dziewczęcą ekipą w Biegu Oshee, który odbędzie się 14 kwietnia 2019 roku. Przede wszystkim zależy mi na tym byś miała motywację do tego by się ruszać, cel i plan działania o który zadba wspaniały biegacz – maratończyk i ultramaratończyk Damian Orzechowski z bloga naszmaraton.pl. 

Chciałabym Cię zarazić pasją do aktywności i postanowiłam to zrobić od najprostszej formy ruchu jaką jest bieganie. Mam ogromną nadzieję, że przy małym zaangażowaniu czasowym rozkochasz się w aktywności, będziesz cieszyć się dobrą formą i przede wszystkim zdrowiem. Wierzę również, że tym samym uda nam się spotkać przed biegiem, wspólnie wystartować, a potem po biegu w fajnej atmosferze pójść razem na gofry, lody czy po prostu kawę 🙂

Co tydzień na moim blogu znajdziesz do pobrania plan treningowy na nadchodzący tydzień przygotowany przez Damiana, który będziesz mogła sobie wydrukować. Plan jest przygotowany na 3 dni w tygodniu, wstępnie (wtorek, czwartek i niedziela). Na początku myślę, że nie będzie problemu jeśli będziesz trenowała wtedy kiedy Ci będzie pasowało, jednak pamiętaj by zachować dni odpoczynku i możesz trenować np. poniedziałek, środa i piątek. Potem jednak spróbuj trzymać się tych dni, które proponuje w planie Damian. Poniżej znajdziesz plan na najbliższe dwa tygodnie, czyli do 13 stycznia włącznie. Kolejnego wpisu na blogu spodziewaj się 12 stycznia. Oprócz planu biegowego przygotuję dla Ciebie zestaw ćwiczeń wzmacniających, które opublikuję na Instagramie i Facebooku, byś wykonywała je zgodnie z planem.

Poza tym na Facebooku utworzyłam grupę #FitGirls do której Cię zapraszam. Będziemy się tam motywować i pisać o swoich przygotowaniach. Chętnie też się dowiem kto z nami będzie biegł. Chciałam Cię jedynie uspokoić, że plan będzie przygotowywany dla początkujących i zaawansowanych, więc z pewnością znajdą się dziewczyny, które chętnie będą Ci towarzyszyć podczas biegu. Będę też oczywiście ja. Możesz biec sama, ale możesz tez biec z wózkiem ze swoim maleństwem. W każdym razie bez względu na wszystko mam ogromną nadzieję, że będziesz. Liczę na Ciebie i do zobaczenia na ścieżkach biegowych i na starcie. Buziaki i zapraszam do grupy na fb #FitGirls.

Plan treningowy 10km 8 TYGODNI

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge