7-dniowy jadłospis odchudzający (do świąt)

z Brak komentarzy

Tak na różne sposoby próbuję Was zmobilizować do działania i dbania o siebie, o swoje zdrowie... Co chwilę wymyślam a to nowe przepisy, a to nowe programy treningowe, a to nowe wyzwania. Dlatego dziś udostępniam Wam tygodniowy jadłospis odchudzający. Gdybyś miała ochotę na więcej to sięgnij po mojego e-booka METAMORFOZA, który przez 12 tygodni, krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces odchudzania, a dostępny jest tu: http://sklep.edytalitwiniuk.pl/ 

Przygotowałam dla Ciebie 7-dniowy jadłospis ze śniadaniami, II śniadaniami, obiadami, podwieczorkami i kolacjami. Znajdziesz też listę zakupów, by jutro skoczyć do sklepu, przygotować co trzeba i zacząć działać. Pamiętaj, że nie o motywację chodzi tylko o dyscyplinę. Najważniejsze jest to byś była konsekwentna i zmobilizowana.

Sponsorem tego wpisu są moje płyty treningowe FIT MAMA i FIT EXPRESS, które do końca weekendu na hasło WIOSNA są w mega niskiej cenie. Tak tanie jeszcze nigdy nie były, więc koniecznie sprawdź. Jeżeli więc zastanawiałaś się jak zacząć to śmiało możesz zacząć z tymi płytami. A jeśli do tego dołączysz też jadłospis ten lub METAMORFOZĘ to jestem pewna, że sukces jest na wyciągnięcie ręki.

Twoje zadanie jest takie:

  1. Zrób zdjęcia w stroju kąpielowym: z przodu, z boku i z tyłu.
  2. Zmierz się w obwodach: w talii (w najwęższym miejscu na brzuchu), na brzuchu (na wysokości pępka), w biodrach (przez największą wypukłość pośladkową) i  w udach (tuż pod pośladkiem).
  3. Wydrukuj jadłospis i zrób zakupy. Przygotowuj posiłki z wyprzedzeniem.
  4. Dbaj o siebie i nie odpuszczaj.
  5. Czekam na Twoje zdjęcia przed i po. 

 

A jeśli miałabyś ochotę na więcej to zapraszam Cię na moje wyjazdy:

Miło byłoby Cię spotkać!

Jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji dietetycznej lub treningowej i planu dietetycznego lub treningowego to napisz: biuro@edytalitwiniuk.pl

Mocno trzymam za Ciebie kciuki. Pisz do mnie w razie jakichkolwiek pytań.

Powodzenia! Łap i podaj dalej 🙂

FOT.Photo by Alexandra Golovac

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge