A Ty jak pięlęgnujesz swoją kobiecość?

z 2 komentarze
W dzisiejszych czasach temat higieny intymnej budzi nadal wiele kontrowersji. Wciąż jest to temat tabu, a ja muszę Wam powiedzieć, że w każdym momencie swojego życia używałam kosmetyków do higieny intymnej. Nawet prysznic w szpitalu po każdym porodzie kojarzy mi się z zapachem płynu do higieny intymnej. Uważam, że moje ciało w tym newralgicznym okresie zasługuje na możliwie najlepszą ochronę i pielęgnację. Na co dzień często przywiązujemy wagę do tego by używać najlepszych kremów czy innych emulsji do twarzy natomiast dbanie o higienę intymną to tak jak pisałam na początku nadal temat tabu. Od zawsze używam płynu, a zupełnie niedawno odkryłam chusteczki do higieny intymnej, które bardzo ułatwiają mi życie i są mega praktyczne szczególnie w tak upalne dni jakie mamy ostatnio.

Od jakiegoś czasu stawiam na kosmetyki Lactacyd, które są stworzone dla kobiet w każdym wieku. Lactacyd posiada szeroką gamę produktów do pielęgnacji intymnej zarówno dla kobiet dojrzałych, dla młodych mam, nastolatek.
Każda z nas bez względu na wiek znajdzie idealny kosmetyk dla siebie, bo kosmetyki te dopasowują się do naszych potrzeb pielęgnując naszą kobiecość. Postawiłam na Lactacyd, bo kosmetyki te zawierają łagodne składniki takie jak: kwas mlekowy, który wspiera naturalną barierę ochronną pochwy i charakteryzuje się właściwym pH. Mogą być stosowane codziennie, bo nie zawierają w swoim składzie mydła, a ja po zastosowaniu płynu czy chusteczek czuję się na maksa świeżo i pewnie. Na co dzień używam emulsji Lactacyd Femina i w mojej torebce trzymam zawsze chusteczki odświeżające do higieny intymnej. Są moim niezbędnikiem szczególnie w tak gorące i upalne dni jak teraz.

Więcej informacji o produktach znajdziesz na stronie: https://www.lactacyd.pl/
A Ty jak pielęgnujesz swoją kobiecość?”

2 Odpowiedzi

 1. Kasia
  | Odpowiedz

  U nas też Lactacyd Femina. Normalnie jakby producent zobaczył mój dom i zapasy, to stwierdziłby że jestem chodzącą reklamą 😂 Mąż się śmieje, że chyba go piję, bo co chwila trzeba robić zamówienie. Lactacyd mam przy bidecie, pod prysznicem, w kosmetyczce basenowej, mini wersję w kosmetyczce podróżnej, a chusteczki w torebce „bieżącej”. Jak niedawno zamówiłam 10 opakowań, to sprzedawca zadzwonił się upewnić, czy przypadkiem się nie pomyliłam. Powinny powstać opakowania większe do przelewania, wkłady jak zwykłego mydła 🙂

  • Edyta Litwiniuk
   | Odpowiedz

   Nieźle Kochana 🙂 dbaj o siebie. Ściskam mocno ❤️ Buziaki

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge