Kilka słów o mnie:

TRENER – DIETETYK – SZKOLENIOWIEC

Była zawodniczka kadry narodowej w biegach sprinterskich, wykwalifikowany trener, dietetyk, szkoleniowiec. Absolwentka studiów doktoranckich w AWF Warszawa. Magister wychowania fizycznego, trener wielu dyscyplin sportu w tym trener II klasy w lekkoatletyce. Specjalizuje się w obciążeniach treningowych i na taki temat pisze pracę doktorską.

Trener biegania, trener fitness, trener personalny, trener kulturystyki, trener przygotowania motorycznego i wielu innych dyscyplin sportu. Absolwentka studiów z dietetyki i planowania żywienia.

Szkoleniowiec, wykładowca akademicki, ekspert telewizyjny. Całe życie związana ze sportem.

Do niedawna redaktor naczelna amerykańskiego czasopisma SHAPE. Sportowiec amator.

Biega, jeździ rowerem, pływa. Finisherka Ironmana (3,8 km pływania, 180 km roweru i 42,2 km biegu) i kilkukrotnie 1/2 Ironmana.

Legitymująca się rekordem życiowym 05:01:39 z 70.3 Ironman Warsaw.

Dwukrotnie stawała na 3 miejscu podczas zawodów z cyklu Ironman w Warszawie i Gdyni w kategorii wiekowej.

Zwyciężczyni 1/4 IM podczas Garmin Iron Triathlon w Płocku AG.

Srebrna medalistka mistrzostw Polski AG w sprincie z Rzeszowa z kwalifikacją na mistrzostwa świata w Abu Dhabi.

Brązowa medalistka mistrzostw Polski AG na dystansie olimpijskim (1,5 km pływania – 40 km roweru – 10 km biegu).

Uczestniczka mistrzostwa świata 70.3 Ironman w St.George w USA.

Finisherka maratonu w Nowym Jorku z wynikiem 03:58:17 w debiutanckim biegu.

Odkąd została mamą całkowicie pochłonął ją temat aktywności i żywienia w okresie ciąży i po porodzie. Od 10 lat szkoli trenerów i instruktorów sportu, a także stara się zarażać kobiety zdrowym stylem życia.

Edukuje kobiety w ciąży i młode mamy. Autorka projektu „Jak zostać Fit Mamą” i współautorka projektu „Healthy Ciąża” razem z Anną Lewandowską.

Blogerka i influencerka. Od lat na swoim blogu i w social mediach pokazuje, że można być fit, nie dając się zwariować oraz uświadamia młode mamy, że macierzyństwo nie oznacza rezygnacji z siebie.

Fit mama trzech Córeczek.

MOJA FILOZOFIA

Jestem przede wszystkim mamą i zdrowie moich najbliższych jest dla mnie najważniejsze. Prowadzę projekt „Jak Zostać Fit Mamą?”, bo uważam, ze każda mama jest lub może stać się fit mamą. Nie dotyczy to jedynie instruktorek fitness, ale każdej mamy, bez względu na to czy jest księgową czy programistką. Uważam tak dlatego, że to właśnie od nas, Mam i na nas Mamach spoczywa ogromna odpowiedzialność, bo mamy zdrowie naszych najbliższych w naszych rękach.

To my Mamy wdrażamy różne nawyki żywieniowe naszym dzieciom, bo przecież to my najczęściej pilnujemy tego co ląduje na ich talerzach i to my właśnie decydujemy o tym czy popołudnie spędzimy aktywnie np. na spacerze czy przed telewizorem. To wcale nie o kratę na brzuchu u Ciebie Droga Mamo chodzi…

Chodzi o to, byśmy wychowywały swoje dzieci w duchu fit. Chodzi o to byśmy byli zdrowi. ZDROWIE jest największą wartością i nie chcę by brzmiało to jak jakiś banał… A jak wiesz od jedzenia i ruchu wszystko się zaczyna. Szczególnie teraz w dobie otyłości, kiedy nasze dzieci są tak bardzo otyłe jak nigdy wcześniej. A wiadomo do czego może ona doprowadzić.

Z pewnością odbije się to na zdrowiu naszym i naszych najbliższych. A gdy zadbacie o siebie  i wprowadzicie zasady zdrowego odżywiania i troszkę ruchu to jestem pewna, że nie tylko na zdrowiu się to pozytywnie odbije. Z pewnością poprawi się Twoje samopoczucie, Twoje ciało, postrzeganie siebie, a także relacje, właśnie z najbliższymi i otaczającym Cię światem.

Uważam, że Fit Mama to Fit Tata, Fit Dzieciaczki to po prostu Fit Rodzinka!

I nie chodzi o to by żyć powietrzem i jeść jedynie kiełki, chodzi o to, by zachować równowagę. Kiedy możemy na co dzień prowadzimy się zdrowo, a kiedy jest imprezka to nie liczymy kalorii, tylko na drugi dzień wracamy na właściwą ścieżkę bez wyrzutów sumienia. I tego Ci życzę Droga Mamo. Braku wyrzutów, rozsądku, równowagi  odwagi, by wprowadzać zmiany.

Trzymam kciuki!

Pozostańmy w kontakcie.

ZNAJDZIESZ MNIE

Szczególnie zapraszam Cię do bezpośredniego kontaktu ze mną na treningach, szkoleniach, warsztatach, obozach itd.

Jeżeli masz do mnie pytania pisz śmiało biuro@edytalitwiniuk.pl

Ściskam Cię mocno,

Edyta