Jadłospis 1500 kcal dla osoby zdrowej – ŻYWIENIOWE INSPIRACJE

z Brak komentarzy

 

Skomplikowany czas za nami i pewnie jeszcze bardziej skomplikowany przed nami. My dziś rozpoczęliśmy naukę zdalną, choć Dziewczynki w domu są już od co najmniej 3 tygodni. Wiosenny lockdown zaskoczył wszystkich. To była wielka niewiadoma i niestety pewnie każdego dopadł chwilowy spadek motywacji. Ale widziałam jak później na platformie Training Point dałyście czadu. Część z Was odpalała tam moje programy treningowe, a część ćwiczyła z moimi propozycjami z social mediów.  Wiem, że dałyście czadu i nie przespałyście tego lockdownu. Wierzę, że teraz będzie podobnie tym bardziej, że przygotowałam dla Ciebie FIT BODY CHALLENGE na platformie Training Point. To 6-tygodniowe wyzwanie z rozpisanymi treningami w każdym tygodniu, dostęp do przepisów, porad i wielu innych treningów. Całość kończymy tuż przed świętami. Pamiętaj jednak, że możesz dołączyć w każdej chwili.
Natomiast dla tych z Was, które trenują z moimi propozycjami z social mediów, ale nie tylko mam przygotowany jadłospis 1500 kcal. Oczywiście nie musisz korzystać z całego jadłospisu, a tylko w wybranych przepisów. Zainspiruj się. Zrób tak jak Ci wygodniej. W jadłospisie nie zabraknie pieczywa, bo niestety często z niego rezygnujecie odchudzając się. Zupełnie niepotrzebnie, bo dobrej jakości pieczywo jest świetnym źródłem węglowodanów. Podzieliłam się tam również moimi wyborami. Łap koniecznie jadłospis i daj znać, który przepis przypadł Ci do gustu.
Postaraj się stosować go przez okres 6-8 tygodni. Jestem pewna, że zaobserwujesz utratę tkanki tłuszczowej. Dodatkowo postaraj się 3 razy w tygodniu ćwiczyć. Jeśli nie masz pomysłu na trening to dołącz do mojej platformy Training Point. Znajdziesz tam gotowe wyzwania treningowe, porady, przepisy i programy treningowe.
Możesz żonglować posiłkami. Ważne by tygodniowy bilans się zgadzał. Daj sobie szansę. Podejdź do tego projektowo. Może to kosztować Cię odrobinę wysiłku. Nowe potrawy, przepisy i nowe rozmiary potraw i nowe ścieżki w sklepach. Ale szybko wszystkiego się nauczysz. Trzymam za Ciebie kciuki.
A teraz pobierz darmowy jadłospis, który dla Ciebie przygotowałam. W jadłospisie znajdziesz m.in. pieczywo, które jest doskonałym źródłem węglowodanów. Wymieniłam tam te na które warto zwrócić uwagę. A poniżej dodatkowo załączam Ci link do mojego artykułu, który napisałam jakiś czas temu, a nadal jest aktualny.

 

Tutaj pobierzesz darmowy jadłospis:

A tutaj przeczytasz mój artykuł:

Tekst powstał we współpracy z Piekarnią Putka.

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge