Mój autorski PREGNICIOUS PROGRAM dla kobiet w okresie macierzyństwa

z 6 komentarzy

PREGNICIOUS PROGRAM EDYTA LITWINIUK to autorski program dla wszystkich kobiet przygotowujących się do okresu macierzyństwa, spodziewających się dziecka lub pragnących wrócić do dawnej sylwetki sprzed ciąży.

PREGNICIOUS PROGRAM promuje zdrowy styl życia, świadome macierzyństwo i pozytywne nastawienie kobiet do własnego ciała. Pregnicious, to połączenie słów „pregnant” i „delicious” czyli pyszny, doskonały, wyśmienity, zachwycający, w ciąży.

PREGNICIOUS PROGRAM został tak skonstruowany, by każda kobieta mogła go wykonać bez względu na miejsce zamieszkania, ilość wolnego czasu, poziom sprawności fizycznej czy ilość sprzętu sportowego jakim dysponuje. Pozwól zachwycać siebie samą i Twoje otoczenie.

Wszystkie informacje, zalecenia, zasady, w tym plany treningowe i ćwiczenia przetestowałam na sobie, nie odchudzając się, nie katując na treningach – tylko zdrowo się odżywiając i bardzo rozsądnie ćwicząc. Ciebie też na to stać. Musisz tylko uwierzyć i zacząć się rozpieszczać.

 • O mój autorski PREGNICIOUS PROGRAM EDYTA LITWINIUK został oparty projekt dla kobiet w ciąży, który otrzymał wsparcie i patronat Instytutu Matki i Dziecka.

Zapraszam również na bloga Ani Lewandowskiej, gdzie prezentuję ćwiczenia dla kobiet w ciąży na każdy trymestr.
http://hpba.pl/pozostale/cwiczenia-dla-kobiet-w-ciazy-w-ii-trymestrze-ciazy/ i na jej instagram.

Jeżeli natomiast jesteś w ciąży i chcesz bym przeprowadziła Cię przez ciążę dietetycznie i treningowo zapraszam do kontaktu:  biuro@edytalitwiniuk.pl

 

6 Odpowiedzi

 1. akama
  | Odpowiedz

  Kochana czy prowadzisz gdzieś zajęcia dla kobiet w ciąży?

  • Edyta Litwiniuk
   | Odpowiedz

   Niedługo rozpoczynam nabór na zajęcia dla kobiet w ciąży i dla kobiet chcących odzyskać figurę po ciąży. Zajęcia będą się odbywały na Bielanach/Żoliborzu 😉 Zapraszam.

 2. Ilona
  | Odpowiedz

  Prosze o informacje kiedy i dokładnie gdzie odbywają się zajęcia i jak można się na nie zapisać.

  • Edyta Litwiniuk
   | Odpowiedz

   Pani Ilono, w poniedziałki i środy o 15 w klubie Slim and Fun na ul. Broniewskiego 28. Tam też należy się zapisać. Zapraszam serdecznie 🙂

 3. […] i kości, absolwentka AWF’u, trenerka, specjalizującą się w treningu kobiet w ciąży (autorka Pregnicious Program). Mama Julki i […]

 4. Sylwin@
  | Odpowiedz

  Często oglądam Rozmowy w Toku i muszę przyznać że tam panią wypatrzyłam..podobał mi się ostatni odcinek o ludziach ze sporą nadwagą!!!to znaczy podobało mi się jak pani fachowo się wypowiada w kwestii zdrowego odżywiania,ćwiczeń,mobilizacji,motywacji!!i najważniejsze zdanie jakie tam padło to to że aby schudnąć trzeba jeść!!!BRAVO!!!

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge