Moja płyta DVD „FIT MAMA” dla kobiet w ciąży i po porodzie

z Brak komentarzy
baner 1110x492 2 Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie

Czasem przychodzi taki moment, kiedy nie wiesz co napisać...

Nie wiesz jak podzielić się swoim szczęściem.

Dlatego dziś Kochani po prostu chciałabym Wam pokazać owoc mojego najwspanialszego okresu jakim jest MACIERZYŃSTWO. To podsumowanie najważniejszego rozdziału w moim życiu.

Cieszę się, że ta płyta treningowa może w końcu ujrzeć światło dzienne. Cieszę się, że będę mogła kiedyś pokazać ją moim 3 Córeczkom.

Dziękuję mojemu wspaniałemu Mężowi, który nad wszystkim czuwał i dbał o każdy szczegół. Wojtek Litwiniuk bez Ciebie nie byłoby tego wszystkiego 1f493 Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie1f493 Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie 

Płyta DVD FIT MAMA skierowana jest dla kobiet w ciąży i wracających do formy po porodzie. Zawiera 3 pełne treningi i bonus w postaci ćwiczeń na zdrowy kręgosłup.

Właśnie teraz ruszyła oficjalna PRZEDSPRZEDAŻ, która trwać będzie do niedzieli 4 marca. Płyty się już tłoczą i wysyłane będą w poniedziałek 5 marca, by były u Ciebie na DZIEŃ KOBIET.

Jeśli zamówisz w przedsprzedaży to dodatkowo otrzymasz NIESPODZIANKĘ w postaci mini produktów @Palmer's Polska *. Płytę możesz zamówić w moim sklepie http://sklep.edytalitwiniuk.pl.

Tak się cieszę. Aż kręci mi się w głowie z tych emocji 1f60d Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie1f60d Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie Dziękuję za wszystko 1f49e Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie1f49e Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie
Anna Lewandowska Tobie dziękuję szczególnie. Ty wiesz za co! Anioł nie kobieta 1f49e Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie1f49e Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie1f49e Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie1f49e Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie1f49e Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie1f49e Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie1f49e Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie1f49e Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie

okladka plyty wybrana Moja płyta DVD FIT MAMA dla kobiet w ciąży i po porodzie

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge