8 najczęstszych pytań dotyczących płyty „FIT MAMA”

z Brak komentarzy

Do końca przedsprzedaży zostały 4 dni. Przyznaję, że jestem mega zaskoczona Waszym zainteresowaniem i zamówieniami. Nie przypuszczałam, że płyta będzie rozchodziła się jak świeże bułeczki. Jedyne co mogę napisać to dziękuję za zaufanie i czekam na recenzję. Dostaję od Was mnóstwo różnych pytań dotyczących "FIT MAMY". Dlatego postanowiłam zebrać najpopularniejsze w jednym miejscu i  udzielić na nie odpowiedzi 😉

1.Dla kogo jest przeznaczona płyta?

Treningi znajdujące się na płycie mogą być wykonywane przez wiele osób, ponieważ zawierają bezpieczne ćwiczenia dla niezwykle wymagającej grupy jaką stanowią kobiety w ciąży i po porodzie. Tworzyłam je głównie z myślą o przyszłych i obecnych mamusiach.

Spokojnie mogą być stosowane również przez osoby, które chcą, ale nie wiedzą jak zacząć ćwiczyć. Są więc idealne dla wiecznie początkujących.

Przeznaczone są również dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia.

Jednak pamiętaj zanim zaczniesz ćwiczyć skonsultuj się z lekarzem.

 

2.Gdzie można kupić płytę treningową "FIT MAMA?

DVD można kupić tylko w moim sklepie. Tutaj: http://sklep.edytalitwiniuk.pl.

Nakład jest ograniczony i ulega wyczerpaniu, co mnie bardzo cieszy 😉

Jeśli coś zostanie to niebawem płyta będzie też dostępna w sklepie Ani Lewandowskiej i u innych moich partnerów. Będę informować na bieżąco. Póki co dostępna jest tylko w moim sklepie.

3.Czy będzie można ją kupić stacjonarnie, na przykład w Empiku?

Nie. Płyta jest i będzie dostępna tylko on-line.

 

4.Co to znaczy, że jest dostępna w przedsprzedaży?

Oznacza to, że gdy teraz ją zamawiasz, dajesz mi kredyt zaufania: płyta aktualnie jest w tłoczni i w naszej firmie będzie już w piątek (2 marca), a wysyłka przewidziana jest w poniedziałek (5 marca) tak by dotarła do Ciebie najpóźniej na DZIEŃ KOBIET. 

W zamian za Twój kredyt zaufania mam dla Ciebie specjalną ofertę: kupując w ramach przedsprzedaży, otrzymasz gratis mini zestaw produktów od Palmer's Polska, a do tego mój podpis na płycie 🙂

 

5.Z czego składa się płyta?

Płyta zawiera 3 pełne treningi (około 20-minutowe (+/- 2-3 minuty)), które składają się z 3 części  (rozgrzewka, część ogólna, cool down). 

Jeden z treningów zawiera ćwiczenia wzmacniające górne partie ciała, drugi dolne partie, a trzeci zawiera ćwiczenia złożone wzmacniające mięśnie całego ciała. 

Ćwiczenia w treningu się nie powtarzają. Z jednego  przechodzi się do następnego, dzięki temu trening przebiega bardzo szybko.

Na końcu każdego treningu pojawiają się ćwiczenia wzmacniające mięśnie dna miednicy. 

Oprócz tego na płycie znajduje się mini zestaw treningowy "Zdrowy kręgosłup".  Można go stosować jako osobny trening lub dołączać do wybranych treningów z płyty. 

 

6. Jaka jest cena płyty DVD "FIT MAMA"?

Cena płyty to 39,90 zł.

 

7.Jakie są opcje wysyłki płyty?

Płyta będzie wysyłana biznesową usługą kurierską KURIER 48. Dzięki temu, nawet jeśli kurier nie zastanie Cię w domu, to paczka zaczeka na Ciebie na Twojej poczcie.

 

8. Do kiedy trwa przedsprzedaż?

Przedsprzedaż trwa do niedzieli 4 marca (o ile do tego czasu nie wyczerpie się nakład).

Oznacza to, że zamawiając ją do tego czasu otrzymasz ją razem z mini produktami i podpisem, po to by mieć pewność, że dotrze do Ciebie najpóźniej na DZIEŃ KOBIET. Oczywiście płytę będziesz mogła zamówić też później. Będzie w ciągłej sprzedaży, aż do wyczerpania nakładu.

Mam ogromną nadzieję, że wyczerpałam wszystkie Twoje wątpliwości i zdecydujesz się na zamówienie mojego produktu, z którego muszę przyznać jestem bardzo dumna i uważam, że jest doskonały 😉 Nie mogę się doczekać kiedy trafi w Twoje ręce. Jestem podekscytowana!

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge