Wyzwanie „Jędrna pupa do wiosny”

z 3 komentarze

Dziewczyny przygotowałam dla Was wyzwanie "Jędrna pupa do wiosny".

Sprawa jest prosta: w wyznaczonych dniach wykonujecie ćwiczenie prezentowane przeze mnie na filmiku w określonej liczbie powtórzeń.

Ćwiczenie to możecie wykonywać w domu w dni nietreningowe lub dołączać do treningu. Możecie również robić je z obciążeniem w postaci sztangi, dziecka, książki lub robić bez obciążenia, jeżeli jesteście początkujące. Chociaż w miarę upływu czasy zachęcam do stosowania obciążenia.

Zaczynamy od jutra. Mamy pięć super, extra, długich tygodni. Z ciałem przez taki czas można zrobić wszystko! Ready, steady, go!!!!

Ćwiczenie bedziemy nazywały MOST. Ciekawe jak duży "most" uda nam się zbudować do wiosny. Bijemy rekord powtórzeń. Sumujcie wszystkie swoje powtórzenia 😉 a i zapomniałabym, dziewczyny zróbcie zdjęcie swojej pupy, przede wszystkim z profilu, ale i z tyłu.

Opis ćwiczenia MOST:

Kucnij i oprzyj się plecami o kanapę lub ławeczkę treningową w zależności od miejsca wykonywania ćwiczenia. Wysuń nogi do przodu i ugnij je w stawach kolanowych. Rozstaw stopy na szerokość bioder. Na wysokości bioder połóż książkę, dziecko lub inne obciążenie, przytrzymaj rękami. Powoli odrywaj pośladki od podłogi tak, aby pośladki, uda i plecy były w linii prostej, a kolana pod kątem prostym. Na górze maksymalnie zepnij pośladki.  Następnie opuść pupę w kierunku podłogi.

 Fot. Shutterstock

3 Odpowiedzi

 1. Monika
  | Odpowiedz

  Rewelacyjny pomysł z tym wyzwaniem Chętnie się przyłączę ;.

 2. Ania
  | Odpowiedz

  Dzięki za kolejną dawkę motywacji !

 3. Barbara
  | Odpowiedz

  Na prawdę fajny pomysł. To juz za miesiac wiosna? Jak leci ten czas…

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge