HEALTHY CIĄŻA – 7 WARSZTATY ZA NAMI!

z Brak komentarzy

3H6A9302 687x1024 687x1024 HEALTHY CIĄŻA   7 WARSZTATY ZA NAMI!

7 października w Healthy Center by Ann razem z Anią Lewandowską – cudowną osobą, mamą, trenerką, dietetyczką 🙂 – spotkałyśmy się z 40 przyszłymi mamami na siódmych warsztatach Healthy Ciąża. Poruszałyśmy wiele tematów, a przyszłe i aktualne mamy, chętnie dzieliły się swoimi doświadczeniami. Tematyka warsztatów obejmowała zarówno przygotowanie do ciąży, żywienie, suplementację, badania jakie trzeba wykonać przed i w trakcie ciąży, jak również wskazówki jak aktywnie przygotować się do porodu. Jak ćwiczyć? Jak się motywować? Co wyeliminować z diety? To tylko niektóre tematy poruszane podczas szkolenia. Uczestniczki otrzymały także przykładowe przepisy i  ćwiczenia. Pokazałyśmy technikę ich wykonywania, a ćwiczenia zostały tak dobrane, by każda mama mogła je później wykonywać w domu.

3H6A9513 683x1024 HEALTHY CIĄŻA   7 WARSZTATY ZA NAMI!

Uczestniczki prócz obszernej wiedzy, otrzymały kilka prezentów od zaprzyjaźnionych firm.
W welcome packu prócz książki Ani „Healthy mam by Ann”, mojej płyty z ćwiczeniami Fit Mama, uczestniczki otrzymały dla swoich maluszków szumiącego misia Whisbear, prezenty od firm Bim Bla i Little Leaf, których produkty można zakupić na Baby by Annnaturalne chusteczki Water Wipes, prezent od Petit Bateau, przekąski od Foods by Ann oraz dostęp do aplikacji Diet by Ann.

3H6A9324 768x515 HEALTHY CIĄŻA   7 WARSZTATY ZA NAMI!

O poczęstunek podczas warsztatów zadbał niezastąpiony Fresh Plate Catering, który przygotował zdrowe przekąski również wg Ani przepisów. Uczestniczki miały okazję próbować np. kulek mocy 🙂

3H6A9259 768x512 HEALTHY CIĄŻA   7 WARSZTATY ZA NAMI!

Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że warsztaty cieszą się coraz większą popularnością i że możemy dzielić się z przyszłymi mamami naszą wiedzą i doświadczeniem.

Zaczynałyśmy z Anią nasz projekt ładnych kilka lat temu. Cieszymy się, że z każdym rokiem rośnie świadomość przyszłych mam, bo korzyści wynikające z odpowiednich nawyków i wprowadzenia zdrowych zasad w trakcie ciąży przyniosą wiele dobra nie tylko mamie, ale i maluchowi, który przyjdzie na świat. Przede wszystkim przyszła mama musi być świadoma, że to ona tu i teraz decyduje o zdrowiu swojego dziecka w przyszłości. Najlepszy prezent jaki można dać dziecku podczas ciąży to zdrowy styl życia.

3H6A9736 768x515 HEALTHY CIĄŻA   7 WARSZTATY ZA NAMI!

3H6A9925 768x515 HEALTHY CIĄŻA   7 WARSZTATY ZA NAMI!

 

Było wspaniale 🙂 Dziękujemy za przybycie, a ja ze swojej strony zapraszam teraz zainteresowanych na szkolenie „Trening kobiet w ciąży i po porodzie – Pregnicious Program”.

3H6A9990 768x512 HEALTHY CIĄŻA   7 WARSZTATY ZA NAMI!

A fotki wykonała cudowna Aneta Zamielska!

Zostaw Komentarz

CommentLuv badge