30 –dniowe wodne wyzwanie!!!

IMG 20141108 223014 1024x1024 30 –dniowe wodne wyzwanie!!!

Picie większej ilości wody daje dużo korzyści. Poprawia się trawienie, cera, mamy więcej energii, szybciej wypłukują się toksyny z organizmu i łatwiej tracimy zbędne kilogramy. W ostatnim czasie przeglądając internet natrafiałam na zdjęcia ludzi, którzy zwiększali ilość spożywanej wody w ciągu dnia. Nie jakoś znacznie, wypijali około litra wody więcej. Niestety nie oznacza to jednak, że pili nagle 6 litrów tylko 1,5 litra, 2 litry wody. Tak, tak to oznacza, że przedtem pili jedynie pół litra przez cały dzień, maksymalnie litr. A różnica na zdjęciach jest niesamowita. Widać było u nich jaśniejszą cerę, mniejszą opuchliznę pod oczami i mniej wyprysków, niektórzy nawet chwalili się bardziej płaskim brzuchem i pisali o zmniejszeniu bólów głowy. Ile wody w ciągu dnia wypijasz? Czy zastanawiałaś się nad tym kiedyś? Czy wiesz jak niewiele potrzeba, by wiele zmienić? Podejmiesz wyzwanie?

Strony: 1 2

Autor: Edyta Litwiniuk

Udostępnij ten post przez

11 Komentarze

 1. Ja już podjęłam wyzwanie, fotki zrobione, nawadnianie jest i teraz zamiast papierosa łyk wody ;-)

  Napisz odpowiedź
  • Super ten łyk zamiast papierosa cieszy mnie podwójnie :-) czekam na fotki po wszystkim

   Napisz odpowiedź
 2. Ja też podejmuję to wyzwanie tym bardziej, że nie jest gorąco i pogoda nie motywuje do picia :-)

  Napisz odpowiedź
 3. Na prawdę wspaniały pomysł z tym wyzwaniem skoro teraz rozpoczął się sezon grzewczy i skóra się robi przesuszona.Wchodzę w to :-)

  Napisz odpowiedź
 4. Świetny pomysł z tym wyzwaniem, pomaga mi aplikacja water your body:)

  Napisz odpowiedź
  • Muszę w takim razie zainstalować tę aplikację :-)

   Napisz odpowiedź
 5. Jak to jest z piciem wody w trzecim trymestrze ciąży? Nie ukrywam, że bardzo wtedy puchłam i lekarz kazał mi pić mało wody. W związku z tym, że bez przerwy wszyscy mówią, że organizm trzeba nawadniać, to całkowicie zgłupiałam. Pić czy nie pić? A jeśli tak to ile?

  Napisz odpowiedź
  • Pani Magdo, bardzo dziękuję, że odwiedziła Pani moją stronę. Należy pić przy obrzękach, które pojawiają się w ciąży. Zalecana ilość to ok. 3 litrów na dobę, polecam wody źródlane, niskosodowe i niskozmineralizowane. Pozdrawiam.

   Napisz odpowiedź
   • Pani Edyto, cała przyjemność po mojej stronie:) Dziękuję za odpowiedź.
    PS. Blog jest świetny. Pozdrawiam

    Napisz odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge